AKTUALITY

1.4.2020

ZMĚNA TERMÍNU TOUR DE SPA 2020

Milí závodníci,

vzhledem k současné situaci jsme nuceni posunout termín závodu do druhé poloviny roku, tj. nejdříve se závod uskuteční v druhé polovině srpna.
Během následujících dvou týdnů se pokusíme najít vhodný termín. Pokud někomu nebude nový termín vyhovovat, tak mu vrátíme startovné zpět.

Klub koloběhu pro Zlínský kraj

Zdeněk Langer 

10.3.2020

AKTUÁLNÍ INFORMACE O KONÁNÍ TDSL

Milí závodníci,

jak jste se dnes dozvěděli z médií, vláda dnes rozhodla o zákazu konání akcí nad 100 osob. My toto nařízení plně respektujeme, zdraví a bezpečnost je pro nás na prvním místě.

Nicméně, prosím nepropadejte panice. Klidně dál trénujte. Naší akce se zúčastnilo v roce 2019 ca. 90 osob včetně dětí. Prozatím nepředpokládáme, že bychom akci rušili.

Informace ohledně zákazu je pro nás čerstvá, tak jako pro vás. Průběžně celou situaci sledujeme. Do konání Tour De Spa zbývá ještě více než měsíc, proto budeme s naším vyjádřením čekat až na přelom března a dubna, to je pro nás prozatím termín pro další rozhodnutí.

Děkujeme vám všem za podporu a projevenou důvěru.


Zdraví

Zdeněk Langer

ředitel závodu 

4.3.2020

TRIKA S LOGEM ZÁVODU

Milí závodníci,

ve spolupráci s firmou Faramugo jsme pro vás připravili tato úžasná funkční trička s logem závodu.

Cena trička je 350 Kč vč. DPH.

Objednat si jej můžete přes email: tourdespa.kolobezky@gmail.com. Do předmětu napište Tričko Rashmi pánské nebo dámské a velikost.

Tričko Rashmi dámské

Velikosti: S, M, L

Tričko Rashmi pánské

Velikosti: M, L, XL

1.3.2020

ÚPRAVA STARTOVNÉHO!

Za snížené startovné (250 Kč) se můžete registrovat až do 17.4. 2020. Registrace je platná až po zaplacení. Poslední termín připsání platby na účet za snížené startovné je 17.4. 2020.

Více v PROPOZICÍCH.

TDSL

9.2.2020

REGISTRACE SPUŠTĚNA!

Registrovat se můžete zde  https://www.tourdespa-luhacovice.cz/registrace/

TDSL